Oferta

„Jako architekt tworzysz w teraźniejszości, mając świadomość przeszłości i w perspektywie przyszłości, która jest właściwie nieznana.”

Norman Foster

Przebieg współpracy

01

Spotkanie organizacyjne

Spotkajmy się!

Pierwszym krokiem do współpracy jest poznanie się nawzajem i omówienie oczekiwań Klienta. Możemy spotkać się osobiście lub za pośrednictwem telekonferencji czy serii maili. Po uzgodnieniu szczegółów współpracy i podpisaniu umowy przystępujemy do pracy!

02

Pomiar wnętrza

Inwentaryzacja, czyli pomiar mieszkania / domu z natury, który jest kluczowy dla dokładnego przygotowania rysunków wykonawczych. W przypadku projektów na terenie Łodzi i okolic wykonujemy inwentaryzacje w ramach ceny projektu. W przypadku projektów z dalszych lokalizacji wykonanie inwentaryzacji pozostaje do uzgodnienia. W przypadku braku możliwości zrobienia pomiarów na miejscu pracujemy w oparciu o rzuty deweloperów lub też na podstawie pomiarów dostarczonych przez Klienta.

03

Rzuty funkcjonalne

Rzuty funkcjonalne pokazujące układ mebli i wyposażenia, czyli aranżacja, to kolejny etap naszej współpracy. Gdy wiemy już, jakie wytyczne ma Klient oraz znamy wymiary pomieszczeń, możemy przystąpić do rysowania. Każdorazowo proponujemy 3 aranżacje dla każdego pomieszczenia, by pokazać ich potencjał. Maksymalnie możemy przygotować do 8 propozycji. Po akceptacji wstępnych koncepcji, tworzymy aranżację ostateczną, będącą wynikiem poprzednich.

04

Wizualizacja

Tworzenie wizualizacji to najbardziej kreatywna część procesu, bo właśnie wtedy powstaje koncepcja całego wnętrza. Począwszy od kolorów przez dobór materiałów, projektowanie mebli, dobieranie oświetlenia. Nie umieszczamy na wizualizacjach przypadkowych elementów, ale dobieramy je zgodnie z istniejącymi na rynku produktami. W ramach projektu kompleksowego proponujemy Klientom możliwość dwukrotnego wprowadzenia poprawek do wizualizacji.

05

Projekt wykonawczy

Rysunki wykonawcze to linearne rysunki 2d, które pozwalają ekipie remontowej, stolarzowi i wszelkim wykonawcom zrealizować projekt tak, by wyglądał jak na wybranych wizualizacjach. Do tego etapu przechodzimy w momencie, gdy ostateczna wersja wizualizacji zostanie zaakceptowana przez Klienta. W skład rysunków wykonawczych wchodzą m.in.: rzut aranżacji, rzut posadzek, wykończenia ścian, rzut oświetlenia, rzuty wszelkich instalacji, widoki ścian oraz inne rysunki potrzebne do realizacji projektu.

06

Dokumentacja techniczna

Wydrukowaną dokumentację oraz wizualizacje przekazuję na spotkaniu lub pocztą w wersji papierowej. Jeśli Klient zdecyduje się na spotkanie zaprosić wykonawcę, możemy również z nim omówić projekt. Przesyłam również Klientowi listę wyposażenia w formie linków emailem. Lista ta zawiera wszystkie produkty (materiały, meble, lampy itd.), które są potrzebne do realizacji projektu. Ostateczna decyzja o zakupie produktu z naszej listy lub spoza niej jest oczywiście decyzją Klienta, a stworzona lista ma służyć jedynie jako pomoc w wyborze odpowiedniego produktu.

07

Nadzór nad realizacją

W cenę projektu wchodzą nie więcej niż 3 spotkania (dodatkowe są płatne) na terenie inwestycji lub w sklepach w województwie łódzkim, mających na celu omówienie poszczególnych elementów projektu, prezentację proponowanych produktów w sklepach oraz wybranie elementów wyposażenia takich jak płytki, drzwi, podłogi itp. lub przekazanie projektu ekipie remontowej. W trakcie realizowania projektu jestem z Państwem oraz Wykonawcami w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym.

08

Zdjęcia

Jeśli wyrazicie Państwo zgodę, spotykamy się jeszcze raz, by zrobić piękne zdjęcia z realizacji. Zdjęcia będą dla Państwa wspaniałą pamiątką a dla mnie dodatkowym materiałem, którym będę mogła pochwalić się w swoim portfolio. Każdy Klient, który zaprosi mnie na sesję zdjęciową otrzyma ode mnie upominek – świecę zapachową sygnowaną logo Piętro Agata Łysiak od Vammos.pl.

Ciekawi dotychczasowych realizacji?

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.